€ 1750 euro brutto/mc

Niemcy praca od zaraz na produkcji telewizorów LCD bez języka Kronach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kronach
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 13, 2016 05:35

Oferujemy opcję podjęcia pracy w Niemczech na produkcji przy montażu telewizorów LCD. Zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka w fabryce z Kronach.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejscowość: Kronach, Niemcy
Start: od zaraz
Pensja: 1750 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się montażem części na jednym z etapów produkcyjnych
  • zatrudnienie odbywa się w fabryce na produkcji telewizorów LCD
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż elementów z użyciem różnego rodzaju narzędzi oraz ręcznie i za kontrolę jakości

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • bezwzględna uczciwość
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zdolność do pracy z ludźmi

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz w Niemczech na produkcji
  • zakwaterowanie zorganizowane w cenie ok. 200 euro miesięcznie plus opłata za zużyte media
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę początkowo na czas określony, dla pracowników najlepiej wywiązujących się ze swoich obowiązków możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • pomoc we wszelkich kwestiach na miejscu

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: produkcja-telewizorów/09/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 28157d75865a2c6b