€ 1780 euro brutto/mc

Praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu kawy od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 14, 2017 5:26 am

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech od zaraz dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w fabryce z Bremen dla Polaków przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Rozpoczęcie umowy: od zaraz

Miasto: Bremen, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Zarobki: 1780 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • samodzielne kompletowanie zestawów oraz pakowanie kawy oraz gadżetów w paczki świąteczne
  • zadania są wykonywane w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy w grupie
  • świetna organizacja czasu pracy
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro od osoby
  • przeszkolenie pracownicze
  • narzędzia do pracy
  • umowę tymczasową na 3 miesiące z przerwą świąteczną w grudniu
  • bezpłatny kurs języka niemieckiego – po każdym etapie pracownik pisze testy podsumowujące osoby które nie zdadzą testu będą musiały ponieść częściowe koszty nauki
  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze oraz możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Pakowanie kawy 11/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 5455a09cc5888210

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu kawy od zaraz Bremen”

  1. Witam Ja Krzysztofa Durkowska wraz z córką Oliwia Stępień jesteśmy zainteresowane praca prosimy o kątakt 733500466 Pozdrawiam