€ 14 euro brutto/h plud dieta 30 euro netto/dzień

Budownictwo dam pracę w Niemczech dla glazurnika bez języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 14, 2015 18:16

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego na budowie. Zatrudnienie w Berlinie dla glazurnika przy układaniu różnego rodzaju płytek.

Stanowisko: Glazurnik – kafelkarz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 14 euro brutto na godzinę pracy plus 30 euro netto dziennie diety i częściowo opłacone zamieszkanie

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie miała za zadanie układać płytki na podłodze i na ścianach
  • praca zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku glazurnika przez minimum 5 lat
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna aczkolwiek będzie dodatkowym atutem
  • zdolność do pracy zespołowej
  • umiejętność radzenia sobie pod presją czasu
  • motywacja
  • profesjonalizm
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • częściowo opłacone miejsce w hotelu robotniczym
  • bardzo dobre zarobki
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • narzędzia oraz wszelkie materiały

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: glazurnik/12/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 447566ea65a78fae

4 komentarze na “Budownictwo dam pracę w Niemczech dla glazurnika bez języka od zaraz Berlin”

  1. Witam posiadam długoletnie doświadczenie w zawodzie kafelkarz i murarz zarówno na budowach prywatnych w Polsce jak i Niemczech,Francji i Włoch.Mam 53 lata,czynne prawo jazdy kat.B i własne auto , jestem w pełni dyspozycyjny.Z poważaniem Robert Wiatr. tel.kont.508912578 Zgadzam się na przetwarzanie moich danych do celów rekrutacyjnych.

  2. Emilian Szynszecki na grudzień 21, 2015 @ 17:38

    Witam jestem nieco młodym pracownikiem zaledwie 19 lat ale posiadam dosyć przyzwoite doświadczenie w kafelkowaniu jak na mój wiek z mojej strony moge zapewnić ze jestem bardzo pracowity i napewno bym sie starał jestem jak najbardziej do dyspozycji zostawiam numer kontaktowy 663-801-085 prosze o danie mi szansy a pokażę sie z jak najlepszej strony .zgadzam sie na przetwarzanie moich danych.

  3. Dzień dobry. Mam 47 lat i długoletnie doświadczenie w zawodzie budowlańca. Pracowałem na budowach zarówno w Polsce jak i za granicą jako cieśla, murarz, tynkarz, regipsiarz, malarz. Od 2012 roku do czasu obecnego zatrudniony byłem w polskiej firmie stawiającej domy w Niemczech na stanowisku glazurnik, a także zajmowałem się tzw., poprawkami. Jestem odpowiedzialny, pracowity i dyspozycyjny. Moj numer 721287025.

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz przyszłej rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

  4. rafalsztylka na styczeń 7, 2016 @ 14:42

    Jestem zainteresowany praca w Berlinie jako glazurnik.Pracuje w budownictwie na terenie Poznania juz 10 lat.Wykonuje prace kompleksowo takie jak:malowanie.szpachlowanie.ukladanie paneli.drobne prace wod-kan.zabudowy regips.sufity podwieszane oraz plytki.Zostawiam moj nr.tel 508767838.Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych zamieszczonych w ogloszeniu..