€ 10,84/h brutto + premie + dodatki

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu art. skórzanych Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wolfsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 28, 2017 4:14 am

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu luksusowej galanterii skórzanej dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Oferta aktualna od zaraz z Wolfsburga dla 2 Polaków.

Stanowisko: Pakowacz galanterii skórzanej

Miejsce zatrudnienia: Wolfsburg, Niemcy

Zarobki: 10,84 euro brutto na godzinę pracy plus premie oraz dodatki

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie przydzielony do manualnej pracy, polegającej na ręcznym pakowaniu galanterii skórzanej
  • obowiązkiem pracownika będzie przeprowadzanie kontroli jakości artykułów, wykluczanie sztuk uszkodzonych oraz niespełniających wymogów jakościowych i pakowanie z dołączeniem certyfikatów autentyczności

Oczekiwania:

  • skrupulatność, dokładność
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • uczciwość
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie swoich obowiązków
  • zaangażowanie
  • zdolności manualne
  • samodzielność
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu – pracodawca pokrywa połowę kosztów zakwaterowania czyli 150 euro, kolejne 150 euro potrącane jest z wynagrodzenia pracownika
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Niemiec
  • dobre warunki finansowe
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Pakowacz galanterii skórzanej 12/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7575a1c63e6063f4