€ 15 euro brutto/h plus dieta

Niemcy praca przy wykończeniach kliniki jako glazurnik Berlin bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: wrzesień 27, 2015 21:32

Firma budowlana z Berlina poszukuje pracowników od zaraz na stanowisko glazurnika. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego przy wykończeniach kliniki.

Stanowisko: Glazurnik

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 15 euro brutto/h plus dieta w wysokości 25 euro za dobę

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • prace pomocnicze przy układaniu glazury w klinice
  • powierzone zadania będą wykonywane na dużych powierzchniach
  • osoba zatrudniona układa płytki zgodnie z planem
  • fugowanie

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • możliwość zatrudnienia od zaraz na ok. 3 miesiące
  • fachowość, odpowiedzialność
  • solidność
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy niemieckiej na 3 miesiące – do końca zlecenia
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • możliwość wyboru zakwaterowania – bezpłatne na terenie kliniki oraz płatne w wysokości 10 euro/doba za zakwaterowanie w hotelu robotniczym
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: glazurnik/10/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 16556059c68b2bcf

7 komentarzy na “Niemcy praca przy wykończeniach kliniki jako glazurnik Berlin bez języka”

  1. Pracowałem we Francji jako płytkarz przez pięć lat na francuskich papierach ,ale firma zrobiła upadłość i zostałem na zasiłku głównie pracowałem na obiektach przemysłowych , nałogów poza papierosami nie mam jestem o każdej porze dyspozycyjny jestem człowiekiem bezkonfliktowym i lubię robić i nabierać większego doświadczenia ,bo człowiek cały czas się uczy, ,

  2. Witam serdecznie pracuje przy pracach wykończeniowych od 14 lat zajnuję się prze przede wszystkim wykańczaniem mieszkań pod klucz i w dużym stopniu łaziękami inie tylko jestem odpowiedzialny i pracowity MOBILNY BEZ NAŁOGÓW nr tel+48880880009 pozdrawiam Janusz

  3. witam . posiadam 20-letnie doswiadczenie w budownictwie . ukladalem kafelki zarowno u klientow indywidualnych jak i powierzchnie przemyslowe . potrafie szybko dostosowac sie do panujacych w firmie standardow i wymogow . poza glazura i terakota mamtez spore doswiadczenie w pracach wykonczeniowych zarowno w kraju jak i w niemczech .pozdrawiam

  4. Witam jestem zainteresowany ta oferta.Obecnie prowadze wlasna dIalalnosc gospodarcza .Swoje uslugi wykonywalem na terenie Niemiec bardzo prosze o pilny kontakt.502911096 Kamil

  5. Witam jestem zainteresowany ta oferta.Obecnie prowadze wlasna dzialalnosc gospodarcza .Swoje uslugi wykonywalem na terenie Niemiec bardzo prosze o pilny kontakt.Kamil

  6. Slawomir Bzdregowski na listopad 6, 2015 @ 17:05

    Witam. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracach budowlanych.oraz wieloletni staz w holandii jako glazurnik .nr kontaktowy+48 535220456