€ 7,50 brutto

Praca w Niemczech przy pakowaniu wędliny bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące przez agencją, potem stała
  • Opublikowany: sierpień 2, 2014 00:26

Przetwórnia mięsna z Düsseldorf poszukuje pakowaczy produkcji do pracy w Niemczech przy pakowaniu wędliny bez znajomości języka. Możliwe wspólna zatrudnienie dla par lub grup maksymalnie 4 os.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Düsseldorf
Zarobki: 7,50 euro brutto za godzinę

Zadania:
Praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na pakowaniu wyrobów mięsnych (wędliny oraz kiełbas) na tacki zgodnie z zadeklarowaną na opakowaniu wagą. Następnie umieszczenie tacek w maszynie foliującej.

Wymagania:
– wytrzymałość, dobry wzrok, szybkość
– doświadczenie w produkcji żywności mile widziane
– gotowość do podjęcia pracy na co najmniej 3 miesiące
– atutem będzie znajomość języka w każdym stopniu biegłości

Oferujemy:
– zatrudnienie na okres 3 miesięcy za pośrednictwem agencji, po tym okresie możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie
– pomoc z tłumaczeniem i przygotowaniem dokumentów
– wsparcie polskojęzycznego brygadzisty na miejscu
– zakwaterowanie płatne 140 euro od osoby zapewnione przez agencję, po okresie 3 miesięcy pracownik musi poszukać nowego kwaterunku

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: ls/027/14

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 33153dc27d946ef0