€ 2250/mc brutto

Od zaraz praca Niemcy dla par bez znajomości języka na produkcji zabawek Düsseldorf 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 7, 2021 03:41

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Düsseldorf dla par bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Pensja: 2250 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • praca w fabryce na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało wykonywanie odlewów, przygotowywanie części, montaż elementów, składanie całych zabawek lub części, przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie czy magazynowanie
  • praca na jednym z etapów produkcji, raczej stałe stanowisko, które może ulec zmianie

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • uczciwość, pracowitość, odpowiedzialność
  • dużą zaletą będą zgłoszenia od par/osób z własnym transportem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres próbny
  • dla najlepszych stałą, niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • świadczenia socjalne
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro od osoby i 400 euro od pary miesięcznie

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 606606c9c5d510df