€ 11,50 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka komisjoner na magazynie odzieżowym Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: kwiecień 21, 2017 01:19

Praca w Niemczech (Berlin) do podjęcia od zaraz w hurtowni odzieży jako komisjoner. Zatrudnienie na magazynie aktualne dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Pierwsza umowa będzie podpisana na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik na magazynie odzieżowym
Miejscowość: Berlin, Niemcy
Stawka godzinowa: 11,50 euro brutto na godzinę pracy
Umowa: na okres 3 miesięcy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie odbywać się będzie w hurtowni dystrybucyjnej międzynarodowej znanej marki odzieżowej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za komisjonowanie, pakowanie a także przygotowywanie wysyłek do sklepów detalicznych
  • pracownik zajmuje się przygotowaniem towaru do wydania, np.: prasowanie, składaniem i montażem zabezpieczeń antykradzieżowych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdyscyplinowanie
  • zdolność do pracy z ludźmi
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • świetna organizacja czasu
  • umiejętność obsługiwania komputera

Oferujemy:

  • pierwsza umowa będzie podpisana na 3 miesiące później możliwość przedłużenia zatrudnienia bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • na czas pierwszych trzech miesięcy możliwość skorzystania z mieszkania wynajętego przez agencję – koszt ok 250 euro miesięcznie
  • legalne warunki zatrudnienia
  • przeszkolenie pracownicze
  • odzież roboczą
  • tani kurs języka niemieckiego w siedzibie firmy

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: magazynodziezowy/05/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 25158f918642afbf