€ 1600 euro brutto/mc

Praca Niemcy jako pomocnik śmieciarza bez jezyka od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 26, 2015 15:10

Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz na stanowisku pomocnika śmieciarza dla pracowników fizycznych. Zatrudnienie w Monachium bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza

Lokalizacja: Monachium

Wynagrodzenie: 1600 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • podkładanie kubłów pod śmieciarkę
  • zbieranie worków oraz wrzucanie na pakę
  • praca będzie wykonywana w grupie

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja i siła fizyczna
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna jednak będzie dodatkowym atutem
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zwinność, pracowitość, odpowiedzialne podejście do powierzonej pracy

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie, gwarancję odprowadzania składek
  • możliwość podjęcia legalnej pracy w Niemczech
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenie wprowadzające
  • pomoc polskiego rezydenta w formalnościach, rozliczeniu podatku czy uzyskaniu świadczeń na dzieci
  • wsparcie w relokacji
  • możliwość podjęcia długotrwałej pracy

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pomocniksmieciarza/11/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 568562dfd74992f0

8 komentarzy na “Praca Niemcy jako pomocnik śmieciarza bez jezyka od zaraz Monachium”

  1. pracuje w tej branzy jestem zdecydowany na wyjazd. tel 883 597 650

  2. Witam.
    Mam 44 lata i jestem zainteresowany ta oferta pracy lub inna.
    Posiadam prawo jazdy BCTA uprawnienia na wozki widlowe doswiadczenie pracy na magazynie produkcjii .
    Prace moge podjac od zaraz

  3. witam pracuje w PL w tej samej robocie juz 12 l wiec sie znam na tej robocie jestem zainteresowany pozdrawiam

  4. Dzień dobry . Mam na imię Marcin lat 37.
    Jestem zainteresowany podjęciem i państwa pracy na wyżej wymienione stanowisko pracy.
    Posiadam wszystkie szczepienia nie zbędne w tej pracy gdyż pracowałem jako sortowacz odpadów komunalnych ( szkło , pet , makulatura , zmieszane ). Posiadam aktualna książeczkę sanitarno epidemiologiczną
    Jestem osobą nie palącą i bez nałogów.
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie.
    Mogę podjąć u państwa prace od zraz .
    Posiadam podstawowy kurs języka niemieckiego (1A) jak i również podstawowy kurs języka angielskiego.
    Jeśli jesteście państwo zainteresowani moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl lub nr tel 506-996-967

  5. witam mam doswiadczenie w tego typu pracy, prawo jazdy B,C

  6. jestem zainteresowany ta oferta pomocnik smieciarza.663575468

  7. Pilnie poczekaj e pracy w monachium. Prato jazz B.C od 1991 Tel contatto wy 015731147987 Marius

  8. Witam pracowałem w Polsce w tej samej branży 6 lat wiec się znam na tej pracy, jestem bardzo zainteresowany waszą ofertą Pracy….. 723144002