€ do ustalenia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy kwiatach od zaraz ogrodnictwo 2020 Westfalia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Westfalia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 7, 2020 04:59

Z bezpłatnym zakwaterowaniem w ogrodnictwie od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach bez znajomości języka i doświadczenia na ternie Westfalii.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Westfalia, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • ogłoszenie dotyczy pracy w ogrodnictwie przy kwiatach – chryzantemach, pelargoniach, storczykach, różach, daliach i wrzosach
  • obowiązkiem pracownika będzie przygotowywanie kompozycji, przesadzanie, pakowanie, praca przy sadzonkach
  • inne zadania zlecane przez przełożonego na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • solidność, pracowitość

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • legalną umowę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscy
  • darmowe przejazdy do miejsca zamieszkania
  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach jednorodzinnych
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, dostępnego on numerami:

  • (+48 95 757 97 57) lub (+48 95 757 09 90)

Zainteresowanych zapraszamy do dzwonienia od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-sezonowa-bez-jezyka-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach-2020-westfalia/

ID ogłoszenia: 905f274ca8d0208