€ 2245/mc

Bez języka Niemcy praca dla par od zaraz pakowanie ciastek Düsseldorf 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 24, 2022 01:23

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Düsseldorfu dla par pakowaczy także bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu ciastek na produkcji. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 2245 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 16

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej – konieczność przejścia kursu BHP oraz posiadania badań od lekarza pozwalających na pracę z żywnością
  • proste zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem, np.: pakowanie ciastek, obsługa urządzeń, przeprowadzanie kontroli jakości itp.

Oczekiwania:

  • samodzielność, pracowitość, odpowiedzialność
  • punktualność
  • dostępność od zaraz
  • możliwość wykonywania pracy zmianowej
  • przestrzeganie zasad BHP

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 300 euro od osoby miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • umowę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia dla pracowników najlepiej wypełniających obowiązki
  • przejrzyste warunki zatrudnienia, ubezpieczenie i dobre zarobki
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysłania wiadomości aplikacyjnej na adres dostępny poniżej:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pak/c5/06/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-od-zaraz-bez-jezyka-przy-pakowaniu-ciastek-w-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 79262b45a4ec30f8