€ 9,25/h +zakwaterowanie

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz zbiory śliwek bez języka Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 23, 2019 01:37

Od zaraz zatrudnimy do zbioru śliwek na plantacji w Magdeburgu. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2019 dla Polaków bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do zbioru śliwek

Termin: od zaraz

Pensja: 9,25 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Magdeburg, Niemcy

Wakaty: 10

Umowa: 3-5 tygodni

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy zbiorze śliwek z drzewek w sadzie i wkładaniu owoców do skrzynek

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • motywacja, pracowitość, samodzielność
  • zdyscyplinowanie
  • punktualność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy sezonowej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe na 3-5 tygodni
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • opiekę koordynatora Polaka na miejscu
  • pracodawca zapewnia jeden ciepły posiłek na dzień
  • darmowe zakwaterowanie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt drogą elektroniczną. Wiadomość zatytułowaną: „Zbiory śliwek, Magdeburg 2019″, należy przesłać wraz z załączeniem CV oraz kilku zdań o sobie na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-bez-jezyka-przy-zbiorze-sliwek-od-zaraz-magdeburg-2019/

ID ogłoszenia: 7495d5efec91a43d