€ 13/h brutto + mieszkanie

Murarzy do pracy w Niemczech na budowie bez języka od zaraz Schweinfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schweinfurt
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 25, 2018 06:52

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia dla murarzy w Schweinfurcie. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie od zaraz dla budowlańców bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatnie zapewnia pracodawca na miejscu.

Stanowisko: Murarz

Lokalizacja: Würzburg, Schweinfurt, Bad Kissingen

Stawka godzinowa: 13 euro brutto

Start: od zaraz

Wakaty: 3

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca na budowie sklepów, budynków komercyjnych a także całych kompleksów mieszkalnych

Oczekiwania:

  • ważne – posiadanie doświadczenia w szalowaniu murowaniu i betonowaniu
  • prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim autem
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie na stałe w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • 40 godzin pracy w tygodniu
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych, które są płatne dodatkowo
  • przygotowanie umów o pracę i pomoc przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • cv@irkl.pl

Kontakt telefoniczny, możliwy pod numerem: 536 275 320

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-w-budownictwie-bez-jezyka-dla-murarzy-od-zaraz-schweinfurt-bezplatne-zakwaterowanie/

ID ogłoszenia: 3995b0717d8194c4

Linki sponsorowane