€ 10,00 /h brutto

Berlin Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu kosmetyków bez znajomości języka 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 2, 2019 04:23

Firma z Berlina poszukuje od zaraz pakowaczy do legalnej pracy w Niemczech. Ogłoszenie 2019 bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków i innych artykułów na magazynie.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 10 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie z żywnością – produktami suchymi oraz kosmetykami
  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie i pakowanie artykułów
  • do zadań należy kontrola jakości oraz wykonywanie innych prac zlecanych na bieżąco

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność, sumienność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
  • punktualność
  • zaangażowanie
  • mile widziane zgłoszenia od par/grup mobilnych

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas określony
  • atrakcyjną stawkę godzinową plus dodatki
  • po 9 miesiącach możliwość otrzymania podwyżki wynagrodzenia lub opcja przejścia na niemiecki kontrakt bezpośrednio u pracodawcy
  • przeszkolenie zorganizowane w języku polskim
  • pomoc przy rozliczeniach podstawowych
  • opcja brania udziału w kursach doszkalających za darmo
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach – 2 osobowe pokoje, dostęp do internetu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o kontakt poprzez źródło.

Krótki linki do aplikacji: http://bit.do/pakowacz-kosmetyki

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/279621/0

ID ogłoszenia: 6615d1a93e5e536c

1 odpowiedź na “Berlin Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu kosmetyków bez znajomości języka 2019”

  1. angelczernatowicz866 na lipiec 2, 2019 @ 16:05

    czy ofeta nadal aktualna ? proszę o kontakt 782502525