€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech 2020 bez języka zbiory malin, truskawek i szparagów Geiselhöring

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Geiselhöring
  • Opublikowany: grudzień 31, 2019 2:18 am

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2020 dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w gospodarstwie z Geiselhöring przy zbiorze malin, truskawek i szparagów.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru malin, truskawek, szparagów

Lokalizacja: Geiselhöring, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zatrudnienie: od marca/kwietnia 2020

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym w którym uprawnia się szparagi, maliny oraz truskawki
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie praca na polu lub hali przy zbiorze, oczyszczaniu i pakowaniu

Oczekiwania:

  • dostępność
  • motywacja
  • pracowitość
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień na autobusy
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od marca, kwietnia 2020
  • w okresie wakacyjnym możliwość zatrudnienia również dla studentów
  • zatrudnienie w oparciu o umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

  • 0049 171 55 11250 oraz 0049 9423 9 433564.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-2020-bez-jezyka-przy-zbiorze-malin-truskawek-szparagow-geiselhoring/

ID ogłoszenia: 2455e0a4f4e62ce9