€ 8/h netto

Sezonowa praca w Niemczech od zaraz bez języka w ogrodnictwie przy kwiatach Krefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Krefeld
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 14, 2022 01:50

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Krefeld przy kwiatach. Niemcy praca sezonowa w ogrodnictwie dla osób także bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Lokalizacja: Krefeld, Niemcy

Pensja: 8 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stanowisko: Pracownik sezonowy w ogrodnictwie

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy kwiatach
  • obowiązkiem będzie sadzenie, ścinanie, sortowanie, pakowanie

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat. B
  • zaangażowanie, pracowitość

Oferujemy:

  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • udział w szybkiej rekrutacji
  • opiekę rezydenta Polaka przez cały okres zatrudnienia
  • legalne warunki zatrudnienia
  • umowę
  • bezpłatne ubezpieczenie
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • bezpłatne przejazdy na miejscu samochodami służbowymi
  • darmowe zamieszkanie w pełni wyposażonych domach jednorodzinnych z polską telewizją

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 95 757 97 57 lub 95 757 09 90

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach-2022/

ID ogłoszenia: 91262a76a133d7d3