€ 3,000.00

Niemcy praca od zaraz na budowie przy remontach i wykończeniach Landshut

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Landshut
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: sierpień 23, 2019 01:33

Aktualnie poszukujemy budowlańców do pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w budownictwie od zaraz na terenie Landshut przy malowaniu, tapetowaniu, szpachlowaniu etc.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Termin: od zaraz

Pensja: 3000

Miejsce zatrudnienia: Landshut, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac budowlanych, polegających na wykończeniach i remontach domów i mieszkań
  • do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie kładzenie płytek, montowanie płyt z karton gipsu, przygotowywanie powierzchni, szlifowanie, szpachlowanie, malowanie, tapetowanie, tynkowanie
  • inne wymagane obowiązki zlecane przez kierownika

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • doświadczenie preferowane
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • własny samochód oraz prawo jazdy kat.B
  • duża dokładność, sumienność, niezawodność

Zapewniamy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie w niemieckiej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie społeczne
  • wysokie diety
  • możliwość zorganizowania zakwaterowania dla chętnych

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy wysłać drogą elektroniczną. Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres poniższy:

  • Info@deinjob24.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-przy-remontach-wykonczeniach-landshut/

ID ogłoszenia: 4525d5ee063e31bf