€ 13,50-15,50/h brutto

Produkcja napojów bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz fabryka, Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 12, 2023 00:47

Bez znajomości języka w fabryce z Dortmundu dostępna od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech przy produkcji napojów izotonicznych i energetycznych. Zakwaterowanie na miejscu organizuje pracodawca – odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zarobki: od 13,50 do 15,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Jako pracownik będziesz miał następujące zadania:

  • Będziesz przygotowywał składniki i mieszanki do produkcji napojów izotonicznych i energetycznych, a także będziesz dokładnie je odmierzał.
  • Będziesz obsługiwał maszyny produkcyjne i urządzenia do rozlewu napojów, aby zapewnić odpowiednie parametry i właściwości produktów.
  • Będziesz dokładnie monitorował proces produkcji, aby upewnić się, że produkty spełniają ustalone standardy jakościowe i bezpieczeństwa.
  • Będziesz dbał o maszyny produkcyjne i sprzęt, dbając o regularne czyszczenie i konserwację.
  • Będziesz współpracował z innymi członkami zespołu, aby zapewnić płynny i efektywny proces produkcyjny oraz rozwiązywać ewentualne problemy.

Oczekujemy od kandydatów na stanowisko:

  • Doświadczenia w pracy o podobnym charakterze – wymagamy od kandydatów, aby mieli doświadczenie w pracy na stanowisku zbliżonym do stanowiska, na które się ubiegają.
  • Gotowości do natychmiastowego podjęcia pracy w Niemczech – oczekujemy, że kandydaci będą gotowi podjąć pracę w Niemczech w krótkim czasie.
  • Samodzielności – oczekujemy, że kandydaci będą w stanie wykonywać powierzone im zadania samodzielnie.
  • Mile widziane posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B i własnego samochodu.
  • Punktualności – oczekujemy, że nasi pracownicy będą punktualni i nie będą spóźniać się na swoją zmianę.
  • Zaangażowania – oczekujemy, że nasi pracownicy będą zaangażowani w wykonywanie swoich obowiązków.
  • Odpowiedzialności – oczekujemy, że nasi pracownicy będą odpowiedzialni za powierzone im zadania i wykonywali je z najwyższą starannością.

Zapewniamy:

  • Uczciwe wynagrodzenie wypłacane terminowo – zapewniamy naszym pracownikom sprawiedliwe wynagrodzenie, które będzie wypłacane w ustalonych terminach.
  • Atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej – naszym pracownikom przysługuje atrakcyjny system dodatków do pensji podstawowej, co pozytywnie wpłynie na ich wynagrodzenie.
  • Wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia – w celu ułatwienia początków w pracy za granicą, pracownik otrzyma wsparcie polskiego koordynatora, który będzie pomagał w rozwiązywaniu wszelkich kwestii związanych z formalnościami oraz codziennym funkcjonowaniem.
  • Odpłatne zamieszkanie – oferujemy naszym pracownikom opcję wynajęcia mieszkania na miejscu, w cenie od 150 do 300 euro miesięcznie, zależnie od lokalizacji i wyposażenia.
  • Ubezpieczenie zdrowotne – pracownik otrzyma ubezpieczenie zdrowotne, co zapewni mu poczucie bezpieczeństwa podczas pracy za granicą.
  • Niemiecką umowę o pracę na okres próbny – pracownik zostanie zatrudniony na podstawie niemieckiej umowy o pracę, co zapewni mu stabilność zatrudnienia.
  • Opcję podjęcia stałej pracy w Niemczech dla najlepszych pracowników – dla najlepszych pracowników istnieje opcja podjęcia stałej pracy w Niemczech, co może być motywacją do cięższej pracy i zaangażowania.
  • Gruntowne przeszkolenie pracownicze – nasz pracownik zostanie przeszkolony w pierwszych dniach pracy, aby zapewnić mu jak najlepsze przygotowanie do wykonywania swoich obowiązków.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych
osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Produkcja napojów energetycznych, Dortmund 2023”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-na-produkcji-napojow-w-dortmundzie/

ID ogłoszenia: 365645d6b248afb1