€ 8,00 - 10,00/h netto

Hamburg, praca w Niemczech od zaraz bez języka na budowie rozbiórki 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 25, 2020 2:26 am

W Hamburgu dla budowlańców od zaraz ciekawa praca w Niemczech na budowie bez znajomości języka przy rozbiórkach 2020. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miasto: Hamburg, Niemcy

Pensja: od 8 do 10 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się wyburzaniem budynków
  • obowiązkiem będzie demontaż armatury, okien, drzwi, płytek czy obsługa szlifierki kątowej, młotów udarowych do wyburzeń itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak nałogów – osoby które zostaną przyłapane nietrzeźwe, będą przychodzić na kacu i nadużywać alkoholu zostaną niezwłocznie zwolnione
  •  praktyczna umiejętność obsługiwania narzędzi budowlanych

Zapewniamy:

  • narzędzia budowlane do pracy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • przejazdy na miejscu
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz sprawy meldunkowe

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem:

  • 517143017

źródło: www.olx.pl/oferta/praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-na-budowie-przy-rozbiorkach-CID4-IDFIUci.html

ID ogłoszenia: 1565f3b034abc701