€ 9,96/h brutto

Praca Niemcy od zaraz przy produkcji sałatek bez znajomości języka 2020 Schwalmtal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schwalmtal
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 27, 2020 05:22

Fabryka żywności ze Schwalmtal poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Niemczech 2020 przy produkcji sałatek warzywno-owocowych. Oferta bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji sałatek

Lokalizacja: Schwalmtal, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,96 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie obieranie, krojenie oraz szatkowanie owoców i warzyw
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie i etykietowanie produktów gotowych

Oczekiwania:

  • gotowość do regularnych wyjazdów do Niemiec
  • chęć podjęcia stałej pracy
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • odpowiedzialność
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • przejrzyste zatrudnienie
  • umowę o pracę tymczasową
  • bardzo dobre zarobki
  • opcja podjęcia długotrwałej współpracy
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia
  • pomoc przy zorganizowaniu przejazdy do/z i w Niemczech
  • zamieszkanie
  • bonus w wysokości 200 PLN za polecenie pracownika
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • zapewnione wyższe o ok. 9% niż na umowie niemieckiej

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu mailowego, pod adresem:

  • rekrutacja@contrain.pl

źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/produkcja-salatek-owocowych-i-warzywnych-praca-niemcy-bez-jezyka-w-schwalmtal-2020/

ID ogłoszenia: 6745e7d54f6386fd