€ 12 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech Dortmund bez języka sprzątanie zakładu produkcyjnego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: sierpień 10, 2015 03:12

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu zakładu produkcyjnego. Zatrudnienie w Dortmundzie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka w zakładzie produkcyjnym

Miasto: Dortmund

Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Sprzątanie zakładu produkcyjnego.
  • Osoba odpowiedzialna jest za czyszczenie urządzeń produkcyjnych, dezynfekowanie, mycie podłóg.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • sprawność fizyczna
  • elastyczność godzinowa
  • chęć zatrudnienia w dłuższej perspektywie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na zmianie wieczornej
  • pracę od zaraz
  • umowę o pracę zgodną z niemieckim prawem pracy
  • oferta dotyczy pracy na czas nieokreślony
  • zatrudnienie na pół etatu – po pomyślnie przebytym okresie próbnym możliwość wyrabiania większej ilości godzin
  • szkolenie, które zostanie przeprowadzone w języku polskim
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@eclipso.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 09/002/15

ID ogłoszenia: 88155c87d0d2df61

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech Dortmund bez języka sprzątanie zakładu produkcyjnego”

  1. sprzątanie magazynu nr.referencyjny09/002/15 na sierpień 11, 2015 @ 10:58

    Witam nazywam się Edyta Wach mam 33 lata,jestem zainteresowana waszą ofertą pracy.Jestem pracowita,punktualna,sumienna.Mieszkam od roku w Dortmundzie z mężem i 2 dzieci.W Polsce pracowałam 3 lata w supermarkecie Biedronka na stanowisku zastępca kierownika,wiem co to znaczy ciężka praca.Jestem gotowa podjąć każdą pracę.Czekam na odpowiedź to mòj nr tel.015751869674

  2. Witam ,
    Zainteresowała mnie oferta pracy w waszym zakładzie .
    Jestem sprawna i silna fizycznie , dyspozycyjna, energiczna .
    Mam problem z dostarczeniem CV na podany adres e-mail .
    Proszę o kontakt pod nr. +48 536 167 048 lub na pocztę asiaz2266@wp.pl .
    Z góry dziękuję .

  3. Jestem zainteresowana praca razem z siostra wczesniej pracowalysmy w niemczech sezonowo prosze o kontakt pod nr. Telefonu 791548929 pozdrawiam

  4. Podany adres emailowy prawdopodobnie jest nieprawidłowy, dlatego nie dochodzą emaile. Jestem na miejscu w Stuttgarcie – pracę mogłabym zacząć od zaraz. Proszę o kontakt: bangela14@gmail.com