€ 10 euro brutto na godzinę

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez znajomości języka przy sprzątaniu kina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: październik 19, 2015 16:24

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu kina dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie dla Polaków. Pracodawca nie wymaga posiadania doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sprzątający

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 10 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz, najpóźniej w środę 25-go listopada

Obowiązki:

  • sprzątanie sal kinowych oraz powierzchni dostępnych dla klientów – korytarzy, holi, poczekalni, części restauracyjnej oraz toalet
  • porządkowanie sali kinowej po każdym seansie
  • sprzątanie części kina przeznaczonej wyłącznie dla pracowników – toalet, pokoi pracowniczych, magazynków, itp.

Oczekiwania:

  • duża samodzielność, odpowiedzialność
  • wysoka motywacja
  • bardzo dobra kondycja i wytrzymałość fizyczna
  • zwinność, spryt
  • schludność
  • wysoka kultura osobista
  • optymizm
  • samodyscyplina
  • elastyczność godzinowa

Zapewniamy:

  • pracę zmianową na pełny etat w systemie zmianowym
  • uczciwe zarobki
  • zapewniony fartuszek służbowy, materiały do sprzątania
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztagsberuf2016@eclipso.de

w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – sprzataniekina01/11/15

ID ogłoszenia: 3695624e536a7cf9

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech od zaraz bez znajomości języka przy sprzątaniu kina”

  1. Witam jestem zainteresowany to moj nr 783822907 od zaraz

  2. Ewa kuźmińska na październik 21, 2015 @ 19:48

    Witam była bym zainteresowana praca przy sprzątaniu kina gotowość wyjazdu od zaraz. Jestem osoba pracowita i odpowiedzialna. Ewa Kużmińska

  3. sprzątanie. kina na październik 26, 2015 @ 16:55

    Jestem zainteresowana. Praca proszę o kontakt na e-mail. Dziękuję. Monika scibisz