€ 11,50 brutto/h + dodatki + mieszkanie

Oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie z napojami od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 2, 2018 08:02

Hurtownia napojów z Hamburga poszukuje chętnych do zbierania zamówień na magazynie. Od zaraz praca w Niemczech dla Polaków także bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu z napojami

Liczba wolnych miejsc: 2

Termin: od zaraz

Pensja: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Zadania:

  • kompletowanie produktów pod zamówienia hurtowe
  • praca z użyciem skanera ręcznego oraz wózka paletowego ze wspomaganiem elektrycznym
  • prace porządkowe oraz aktualizowanie danych i rozładunek dostaw

Oczekiwania:

  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • sumienność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • możliwość przyjechania swoim samochodem

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie w pełni wyposażonym lokum
  • niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki wypłacane przelewem bezpośrednio na kontro pracownicze
  • ciekaw wyzwania
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia umowy
  • sprawdzonego pracodawcę
  • dodatki za pracę w systemie zmianowym +25% w święta +50%

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca od stycznia 2018 na magazynie z napojami, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 2725a48bc9c20a1e