€ 13 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech sprzątanie domów i mieszkań Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 31, 2017 05:15

Propozycja zatrudnienia w Hanowerze przy sprzątaniu domów i mieszkań. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Personel sprzątający

Miejscowość: Hanower, Niemcy

Stawka godzinowa: 13 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • regularne zlecenia przy sprzątaniu a także utrzymywaniu porządku w domach lub mieszkaniach klientów prywatnych

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • chęć nawiązania stałej współpracy – nie szukamy pracowników tymczasowych
  • duże chęci
  • samodzielność, zorganizowanie, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w grupie
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • początkowo pracę pod opieką koordynatora
  • opcję zorganizowania płatnego zamieszkania – cena uzależniona od standardu
  • pracę w Niemczech możliwą do podjęcia od zaraz
  • samochód służbowy
  • możliwość wzięcia udziału w tanim kursie języka niemieckiego
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego za pracę w weekendy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątani domów i mieszkań, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 32259f7606f7cee6