€ 1650 euro brutto/mc

Niemcy praca dla par pakowanie galanterii skórzanej bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 8, 2017 03:45

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech możliwa do podjęcia dla par przy pakowaniu galanterii skórzanej. Opcja zatrudnienia w Düsseldorfie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz galanterii skórzanej
Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy
Zarobki: 1650 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • jest to praca manualna, która musi być wykonywana bardzo delikatnie
  • pracownik przeprowadza wizualną kontrolę jakości i jest odpowiedzialny za pakowanie różnego rodzaju artykułów skórzanych
  • w zależności od rodzaju produkty wkłada się do materiału/chust/woreczków zabezpieczających przed zarysowaniem a następnie do pudełek
  • w przypadku artykułu uszkodzonego pracownik musi wyraźnie zaznaczyć skazę i zwrócić produkt do działu produkcji

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie, sumienność, pracowitość
  • bezwzględna uczciwość i zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • duża spostrzegawczość
  • energiczność
  • przyjazne nastawienie

Oferta:

  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 200 euro od osoby lub 350 euro od pary
  • liczne dodatki i premie za wydajność
  • stały nadzór koordynatora
  • dofinansowane dania na stołówce pracowniczej
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech do pracowników najlepszych
  • niemiecką umowę

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.
Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie galanterii skórzanej, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 850590fb57f2cd1e

2 komentarze na “Niemcy praca dla par pakowanie galanterii skórzanej bez języka Düsseldorf”

  1. Misia 40 na maj 9, 2017 @ 18:13

    Szanowni Państwo!

    W nawiązaniu do informacji rekrutacyjnej, zgłaszam chęć udziału w procesie rekrutacji. Posiadam wykształcenie gastronomiczne, jak i ekonomiczne. Mam doświadczenie zawodowe na produkcji-akord w zakładzie światłowodów (Corning Cable Systems Polska), w okresie rekrutacji przechodziłam badania manualne i sprawnościowe w Łodzi (Instytucie Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera).
    Jestem osobom dyspozycyjną, samodzielną, rzetelnie podchodzącą do obowiązków zawodowych.
    Przesyłam dane do kontaktu: kontakt telefoniczny +48 516185241, +49 015143510999 oraz e-mail: mona_r@onet.eu .

    Z Poważaniem
    Monika Rudalska

  2. roxen1498 na maj 12, 2017 @ 10:03

    Witam, jestem zainteresowana pracą z moim chłopakiem. Proszę o kontakt pod numer +48 724176598 lub +48 506378277