€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji AGD Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 5, 2015 00:22

Producent drobnego AGD z Drezna zatrudni pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Oferta pracy w Niemczech przy montażu elementów na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Zarobki: 8,70 euro brutto na godzinę

Zadania:

  • Oferta dotyczy pracy przy montażu drobnego AGD.
  • Pracownik odpowiada za jeden z etapów produkcyjnych, obowiązkiem jest złożenie elementów i odłożenie sprzętu na linię produkcyjną.
  • Konieczne jest kontrolowanie jakości produktów.

Oczekiwania:

  • ostrożność
  • zdolności manualne
  • umiejętność szybkiego wdrożenia się w nowe obowiązki
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana aczkolwiek będzie dodatkowym atutem
  • odpowiedzialność
  • umiejętność wykonywania zadań powtarzalnych

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz w stabilnie działającej firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • częściowo dofinansowana kwatera
  • pomoc w uzyskaniu świadczeń socjalnych – np. Kindergeld
  • umowa legalna zgodna z niemieckimi standardami

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja małego AGD, Drezno. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 10255c13b6463f6a

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji AGD Drezno”

  1. kwiatek6178 na sierpień 6, 2015 @ 06:55

    jestem zainteresowany oferta pracy. Kontakt 729247372

  2. Grzesiak Jaroslaw na sierpień 10, 2015 @ 06:33

    Prosze o kontakt w sprawie pracy w Dreznie tel. 015210288358 /+48609654809

  3. jestem zainteresowany praca w Dreznie prosze o kontakt 0 157 79 34 22 33

  4. Zbigniew Piosik na sierpień 12, 2015 @ 06:50

    Dzień Dobry – Proszę dzwonić 697828521 .Zainteresowany.