€ 4500-9000 PLN/mc

Od zaraz sezonowa praca Niemcy w ogrodnictwie przy kwiatach bez języka 2020 Westfalia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Westfalia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Czerwiec 5, 2020 4:14 am

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy kwiatach w ogrodnictwie. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka w Westfalii dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Pensja: 4500 do 9000 PLN miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Niemcy – rejon Westfalia, niedaleko Venlo

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca w ogrodnictwie przy kwiatach – daliach, różach, wrzosach, storczykach, pelargoniach itp.
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie sadzenie cebulek, przesadzanie kwiatów, ścinanie, przygotowywanie kompozycji, pakowanie
  • pracownik będzie zajmował się również załadunkiem i rozładunkiem kwiatów

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów za przejazd busem do Niemiec
  • legalne warunki zatrudnienia
  • dobre wynagrodzenie
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w pełni wyposażonych domkach
  • bezpłatne przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a pracą

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • +48 95 757 97 57 lub +48 95 757 09 90

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

źródło: www.olx.pl/oferta/niemcy-kwiaty-od-zaraz-przy-granicy-z-holandia-CID4-IDErUWA.html

ID ogłoszenia: 6335ed9805a2f255