€ 2400/mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech dla par bez znajomości języka pakowanie przekąsek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 7, 2022 01:35

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Berlina od zaraz przy pakowaniu przekąsek solonych. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 2400 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji przy pakowaniu słonych przekąsek
  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej
  • pracodawca zleca początkowo proste, manualne i powtarzalne zadania polegające głównie na obsłudze łatwych urządzeń, pakowaniu, przeprowadzaniu kontroli jakości itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • przejście badań w niemieckim sanepidzie – koszt jednorazowo 25 euro
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • przestrzeganie zasad BHP
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • energiczność

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • świadczenia socjalne
  • możliwość pobierania zaliczek
  • płatny urlop
  • solidne wynagrodzenie
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie od osoby lub 450 euro miesięcznie od pary
  • opcja rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres poniższy:

  • arbeiteinstellen@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie przekąsek – 09/22 Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-przekasek-berlin/

ID ogłoszenia: 945633d7a49b35b2