€ 1800/mc brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy produkcji pierników w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: 12mc
  • Opublikowany: październik 22, 2021 01:46

W fabryce z Monachium od zaraz ciekawa propozycja pracy w Niemczech bez znajomości języka przy produkcji ciastek – pierniczków. Zatrudnienie dla pakowaczy także bez doświadczenia. Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pomocnik produkcji

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Pensja: 1800 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań osoby zatrudnionej będzie wykonywanie zadań o charakterze pomocniczym w fabryce produkującej pierniki
  • obowiązkiem będzie wyrabianie ciasta, wypiekanie, zdobienie i malowanie oraz pakowanie
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • zręczność, zwinność
  • wysoka precyzja
  • przykładanie się do zadań
  • stosowanie się do obowiązujących zasad
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego samochodu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej na 12 miesięcy
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania w Niemczech
  • atrakcyjne dodatki
  • bonusy za pracę w godzinach nocnych oraz nadliczbowych
  • dodatek dla kierowcy
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • system poleceń pracowniczych
  • kwartalna premia za pełną frekwencję

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu pod numerem:

  • 660575858 / 662288757

źródło: www.facebook.com/DAKOJOBCENTER/posts/1070158263520321

ID ogłoszenia: 125616dff8379fd5