€ 13,40/h +dieta, zakwaterowanie

Przy przeprowadzkach bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 7, 2021 3:06 am

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka. Z bezpłatnym zakwaterowaniem zatrudnienie od zaraz w Kolonii przy przeprowadzkach firm i klientów prywatnych.

Stanowisko: Pracownik przy przeprowadzkach

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Pensja: 13,40 euro brutto na godzinę pracy plus dieta

Termin: od września 2021

Obowiązki:

  • praca wykonywana samodzielnie i zespołowo przy przeprowadzkach firm i klientów prywatnych
  • obowiązkiem będzie demontaż, przenoszenie, dbanie o powierzone mienie, zabezpieczanie sprzętów, palet i kartonów
  • niektóre zadania wymagają użycia elektronarzędzi

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • motywacja, zaangażowanie, solidność
  • czynne prawo jazdy kat. B lub C
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze
  • atrakcyjny dodatek do pensji – diety w wysokości 15 euro netto za każdy dzień roboczy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • świadczenia socjalne
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na poniższy adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen2021@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca przy przeprowadzkach, Kolonia 09/2021”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-przy-przeprowadzkach-bez-znajomosci-jezyka-koln/

ID ogłoszenia: 48561364ea7a7871