€ od 9,35/h

Zbiory szparagów dam sezonową pracę w Niemczech bez języka od zaraz Lengerich 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lengerich
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 31, 2020 04:28

Aktualne od zaraz ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech na plantacji z Lengerich. Zatrudnienie przy zbiorze szparagów dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów szparagów

Miasto: Lengerich, Niemcy

Wynagrodzenie: od 9,35 euro na godzinę pracy

Termin: od zaraz

2 opcje zatrudnienia:

  • płatne 0,5 euro za zebrany kilogram, pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu w cenie 8,50 euro na dzień
  • praca na stawce godzinowej w wysokości 10 euro z darmowym zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę

Opis stanowiska pracy:

  • praca na polu przy zbiorach warzyw – szparagów

Oczekiwania:

  • pracowitość, zaangażowanie, dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • umowę na 3 miesiące
  • zakwaterowanie – płatne lub darmowe w zależności od opcji zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • praca@pol-web.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbior-szparagow-niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-bez-jezyka-lengerich-2020/

ID ogłoszenia: 1605e81d5537e203