€ 2500-2850 brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka dla par produkcja kremu czekoladowego, Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: czerwiec 2, 2023 01:03

Fabryka słodkości z Kolonii poszukuje od zaraz również pary do pracy w Niemczech przy produkcji kremu czekoladowego. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego będzie możliwe, a zakwaterowanie zapewnione dla pracowników na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: 2500 do 2850 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 4

Termin: od zaraz

Zadania:

Szukasz pracy w stabilnej firmie spożywczej, która produkuje popularny czekoladowy krem do smarowania pieczywa? Mamy dla Ciebie propozycję! Jako nowy pracownik otrzymasz szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi specjalistycznych urządzeń. Twoje zadania będą różnorodne i dostosowane do aktualnych potrzeb fabryki – będziesz dostarczał półprodukty, dbał o najwyższą jakość produktów, pracował przy taśmie oraz napełniał słoiki. To świetna okazja, aby dołączyć do zgranego zespołu i zdobyć cenne doświadczenie w branży spożywczej!

Oczekiwania:

Wymagamy od kandydatów chęci rozwoju i poszerzania swoich kwalifikacji, sumiennej i zaangażowanej pracy, a także umiejętności pracy w grupie. Jeśli jesteś osobą o wysokiej motywacji, to ta oferta jest dla Ciebie! Znajomość języka obcego to dodatkowy atut, ale nie jest to wymaganie konieczne. Aplikuj i dołącz do zespołu!

Zapewniamy:

Firma oferuje zatrudnienie na cały etat, wraz z kompletną gamą świadczeń socjalnych, premii i dodatków, takich jak darmowy parking, karta zniżkowa oraz karta sportowa. Jako nowy pracownik, otrzymasz kompletną odzież roboczą oraz zostaniesz objęty sumiennym szkoleniem, aby zapewnić Ci jak najlepszy start w nowej pracy. W naszej ofercie jest również pomoc rezydenta polskiego pochodzenia, a także niemiecka umowa o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia. Dodatkowo, istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, co stanowi dodatkowe źródło dochodu. Zakwaterowanie na start zapewnione dla pracowników na miejscu (około 250 euro miesięcznie).

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 05/23

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-kremu-czekoladowego-koln/

ID ogłoszenia: 93164791a6923d74