€ od 13/h

Od zaraz remonty i wykończenia dam pracę w Niemczech na budowie bez języka Bodenheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bodenheim
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 8, 2018 04:40

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Bodenheim dla budowlańców bez języka niemieckiego.

Start: od zaraz

Stanowisko: Pracownik budowlany do wykończeń i remontów

Miasto: Bodenheim, Niemcy

Pensja: od 13 euro na godzinę – w zależności od umiejętności pracownika

Obowiązki:

  • prace ogólnobudowlane przy wykończeniach i remontach
  • wykonywanie murowania, tynkowania

Oczekiwania:

  • konieczność posiadania doświadczenia
  • zaangażowanie
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • chęć do podjęcia pracy o takim charakterze
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziana ukończona szkoła zawodowa o profilu tynkarz murarz
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego, zdolność kładzenia płytek i montaż instalacji elektrycznych

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • brak konieczności zmieniania miejsca zamieszkania w trakcie pracy
  • terminowe wypłacanie pensji
  • pełna punktualność

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości mailowo, na adres:

  • import@hagenwolf.de

Umożliwiamy również kontakt telefoniczny, pod numerem: 00496135707127

Dzwonić można w dniach od poniedziałku do środy w godzinach od 9 do 16:30

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-w-budownictwie-bez-jezyka-od-zaraz-przy-wykonczeniach-bodenheim/

ID ogłoszenia: 8395af09a4a8b9ac