€ 1100-1300 netto

Od zaraz praca Niemcy bez języka przy produkcji kasków w Magdeburgu 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 27, 2019 1:56 am

Fabryka z Magdeburga poszukuje od zaraz chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy produkcji kasków. Oferta 2019 bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kasków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Magdeburg, Niemcy

Wynagrodzenie: miesięcznie około 1100 do 1300 euro netto (już z zakwaterowaniem!)

Opis stanowiska pracy:

  • praca jest prosta i powtarzalna
  • obowiązkiem będzie przygotowywanie odlewu skorupy, poprawki takie jak polerowanie oraz szlifowanie
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za dekorowanie części, montaż i przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • sumienność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji – w branży technicznej, przy tworzywie sztucznym itp.
  • mile widziane zgłoszenia od osób ze znajomością języka niemieckiego
  • zaletą będą zgłoszenia od par/grup z własnym autem

Zapewniamy:

  • umowę o pracę
  • pełen etat
  • dla najlepszych pracowników stała współpraca
  • legalne zatrudnienie, również z uwzględnieniem druku A1, karty EKUZ, i dodatkowego ubezpieczenia
  • atrakcyjne zarobki – obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 9,50 euro brutto na godzinę plus premie a także dodatki
  • zakwaterowanie
  • system 2 lub 3 zmianowy
  • premia za frekwencje oraz 2 półroczne
  • +25% za pracę na zmianie nocnej oraz na nadgodziny
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/kaski-magdeburg

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/272698/0

ID ogłoszenia: 1265d6467865c803

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy bez języka przy produkcji kasków w Magdeburgu 2019”

  1. Jarek szwarcbach na Wrzesień 14, 2019 @ 2:47 pm

    Witam mam na imię Mariusz gnatkowski obecnie jestem w Niemczech 150km od dortmundu posadam własny samochód i mógłbym zacząć prace od zaraz nie mam żadnych nałogów +4915129533131