€ do ustalenia

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy pakowaniu pierników bez języka Aschheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Aschheim
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 31, 2019 4:33 am

Firma z Aschheim poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech. Oferta bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek – pierniczków na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zorganizowane będzie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji pierników

Miejscowość: Aschheim, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • wykonywanie prostych, manualnych prac na produkcji pierników
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zdobienie oraz pakowanie gotowych sztuk

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w pracy przy zdobieniu wyrobów cukierniczych
  • wysokie zdolności manualne
  • zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • motywacja do osiągania dobrych wyników
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B oraz własne auto

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • wsparcie rezydenta
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów za dojazd do pracy w Niemczech
  • na miejscu zapewnione wyposażone zakwaterowanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech na produkcji pierników, proszone są o kontakt za pomocą źródła.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/pierniki

źródło: http://www.dako-jobcenter.eu/pl/oferty-pracy

ID ogłoszenia: 9835cf05501a2216