€ 13-16/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na magazynie drogeryjnym Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 16, 2018 01:36

Propozycja zatrudnienia na magazynie hurtowni kosmetycznej z Kolonii bez znajomości języka. Oferta aktualnej pracy w Niemczech od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Termin: od zaraz

Pensja: 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie przy zbieraniu zamówień na magazynie hurtowni kosmetycznej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za aktualizowanie danych w systemie komputerowym, współpracę z innymi działami, wykonywanie zadań porządkowych itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • punktualność, zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • rzetelne wypełnianie obowiązków

Oferujemy:

  • opieka polskiego koordynatora
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione za 250 euro miesięcznie od osoby
  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • bonus w postaci częściowego dofinansowania obiadów w kantynie pracowniczej
  • dostępny tani kurs języka niemieckiego

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia w wiadomości e-mail. Zainteresowanych prosimy o załączenie aktualnego CV.
adres kontaktowy: dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: magazyn drogeryjny, Hamburg 11/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-na-magazynie-drogeryjnym-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-koln/

ID ogłoszenia: 8885bedaf1fbc5a8