€ 14,80/h brutto

Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu w aquaparaku Duisburg 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 22, 2020 01:20

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu aquaparku. Zatrudnienie 2020 dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka w Duisburgu z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Duisburg, Niemcy

Pensja: 14,80 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu aquaparku
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie mycie podłóg, wycieranie stolików, opróżnianie koszy, sprzątanie przebieralni, natrysków, części biurowej, toalet itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • czynne prawo jazdy kat.B oraz możliwość przyjechania swoim samochodem do pracy w Niemczech
  • zaangażowanie
  • gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia
  • wysoka motywacja
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze i pełne wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • umowę na okres 3 miesięcy z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia
  • niezbędne środki oraz sprzęty do sprzątania

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV, na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de

Wiadomość prosimy zatytułować: „Sprzątanie aquaparku, Duisburg/01/2020″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-aquaparku-duisburg-2020/

ID ogłoszenia: 1475e504930778c2

Linki sponsorowane