€ 12,85/h brutto

Dla par oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz sortowanie odzieży w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 27, 2020 4:26 am

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie dla par w Dreźnie bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione nieodpłatnie.

Stanowisko: Sortowacz odzieży

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Pensja: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca fizyczna, wykonywana manualnie
  • obowiązkiem będzie sortowanie ubrań, akcesoriów, dodatków oraz sprzętów małego AGD

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dobre zdrowie
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność
  • pracowitość
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP
  • zręczność
  • wysoka sprawność fizyczna

  • darmowe zamieszkanie zapewnione w pełni wyposażonych, wynajmowanych przez pracodawcę pokojach
  • odzież roboczą
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • atrakcyjne zarobki
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na okres próbny z opcją przedłużenia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM, na poniższy adres:

  • zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej/11/2020″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-sortowanie-odziezy-od-zaraz-bez-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 6065fbf646971cd2