€ 12,50/h +zakwaterowanie

Dla par fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka w sklepie od zaraz Köln 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 10, 2020 04:08

Propozycja fizycznej pracy w Niemczech dla par w sklepie wielkopowierzchniowym. Od zaraz zatrudnienie w Kolonii dla osób bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od kwietnia 2020

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Obowiązki:

  • pracownik otrzyma swój przydział regałów/lodówek do sprzątnięcia, skontrolowania jakości produktów i wyłożenia towarów brakujących
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasy pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • zaangażowanie
  • samodyscyplina
  • odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz
  • własny samochód oraz czynne prawo jazdy kat.B
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 6 miesięcy
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w wynajmowanych mieszkaniach
  • wysokie zarobki
  • wdrożenie w obowiązki
  • na miejscu pracownik ma zapewnione środki ochronne – maseczki, jednorazowe rękawiczki oraz specjalne płyny do dezynfekcji
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • płatny urlop

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem CV, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. fiz/a5/04/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-w-sklepie-z-kolonii/

ID ogłoszenia: 3035e8ee056ef77f