€ 1400-1600 netto/mc

Od zaraz praca w Niemczech 2021 bez znajomości języka produkcja czekoladowych ozdób w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 28, 2021 01:26

Od zaraz w fabryce ze Stuttgartu propozycja pracy w Niemczech bez znajomości języka przy produkcji czekoladowych ozdób. Zatrudnienie 2021 z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka podstawowa to 11,50 euro brutto, na zmianie nocnej 14,38 euro brutto, za pracę w niedziele 17,25 euro brutto, za przestój w pracy w di świąteczne wypadające w tygodniu 100%

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji dekoracji czekoladowych – np. posypek
  • pracownik będzie zajmował się wsypywaniem składników do maszyn, obsługą, myciem i konserwacją urządzeń, pakowaniem, przenoszeniem, ważeniem produktów, przeprowadzaniem kontroli jakości
  • obowiązkiem będzie również dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od mężczyzn
  • dobra sprawność fizyczna
  • doświadczenie oraz znajomość języka będzie dodatkowym atutem, aczkolwiek nie są wymagane, za znajomość języka dodatki pieniężne
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • mobilność – prawo jazdy kat. B i własny samochód

Zapewniamy:

  • pracę w systemie 3 zmianowym z nockami co 3 tygodnie
  • pracę od niedzieli do piątku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pełen etat i gwarancja godzin
  • zamieszkanie w pełni wyposażonym mieszkaniu z parkingiem i dostępem do Internetu w cenie 200 euro miesięcznie (300 euro dopłaca Agencja, dla osób z językiem niemieckim koszt zakwaterowania to 100 euro miesięcznie)
  • pokrycie kosztu testu na COVID-19

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link: http://bit.do/produkcja-posypki

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/312385/0/

ID ogłoszenia: 7960ad7565aaac7