€ 14/h brutto

Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka na myjni samochodowej Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 17, 2023 2:42 am

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla chętnych także bez znajomości języka. Zatrudnienie na myjni samochodowej w Kolonii z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejscowość: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 14 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna na myjni przy samodzielnym myciu oraz sprzątaniu samochodów osobowych

Oczekiwania:

  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • wysoka sprawność fizyczna
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • zdyscyplinowanie
  • atutem będzie posiadanie zainteresowań związanych z autodetailingiem
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • sumienność, solidność, zaangażowanie
  • zaświadczenie o niekaralności

  • za darmo zorganizowane zamieszkanie niedaleko miejsca zatrudnienia
  • pensje wypłacane na czas
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • stałe godziny pracy – od 9 do 18, 5 dni tygodniowo
  • wdrożenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • solidne warunki zatrudnienia
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem CV, na poniższy adres kontaktowy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref.: fiz/a3/01/23

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-myjni-samochodowej-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 32763c511a33cd62