€ 2760 +zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka w sklepie wykładanie towarów, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: kwiecień 19, 2024 00:52
  • Wygasa: 9 dni, 2 godzin

Sklep z Hamburga od zaraz poszukuje osób do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2024 bez znajomości języka przy wykładaniu towarów. Darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny sklepu

Miasto: Hamburg, Niemcy

Pensja: 2760 euro brutto miesięcznie

Start: od kwietnia 2024

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Opis stanowiska pracy:

Twoim zadaniem na stanowisku pracy będzie organizacja oraz układanie towarów, dbając o zachowanie porządku w sklepie zgodnie z wytycznymi pracodawcy. Twój wkład zapewni atrakcyjny wygląd i funkcjonalność przestrzeni handlowej. Dodatkowo, będziesz asystować przy przyjmowaniu dostaw, sortowaniu towarów oraz dbać o utrzymanie odpowiedniego stanu magazynu, co przyczyni się do płynnego funkcjonowania sklepu.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy w sklepie lub magazynie jest mile widziane, jednak nie jest to wymóg konieczny, co otwiera szansę na zdobycie doświadczenia dla wszystkich zainteresowanych. Nie ma konieczności posiadania znajomości języka niemieckiego, choć podstawowa komunikatywność może być przydatna w codziennej interakcji z klientami i współpracy z personelem. Oczekujemy umiejętności pracy w dynamicznym środowisku sklepowym, co obejmuje szybką reakcję na zmieniające się warunki i potrzeby klientów. Wymagana jest gotowość do podjęcia pracy od kwietnia 2024 roku.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Bezpłatne zakwaterowanie na miejscu.
  • Stałe zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę.
  • Możliwość pracy w zgranym zespole i zdobycia cennego doświadczenia w branży handlowej.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Praca w sklepie, Hamburg 04/24

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-w-sklepie-od-zaraz-przy-wykladaniu-towaru-hamburg/

ID ogłoszenia: 2326621902d4b54b