€ 12,50/h +zakwaterowanie

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiór winogron bez języka Walldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Walldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 11, 2022 02:36

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w winnicy z Walldorf przy zbiorach winogron. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów winogron

Miasto: Walldorf, Niemcy

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w winnicy przy ścinaniu kiści winogron

Oczekiwania:

  • gotowość do przyjazdu od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy sezonowej
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • bezpłatne zamieszkanie w jednorodzinnych, ogrzewanych domkach na miejscu
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • pracodawca zapewnia przejazdy do sklepów busami 2x w tygodniu
  • terminowe wypłacanie wynagrodzenia
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na poniższy adres kontaktowy:

  • stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w tytule: „zbiory winogron od zaraz Walldorf – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-sezonowa-zbiory-winogron-bez-znajomosci-jezyka-walldorf-2022/

ID ogłoszenia: 103636bb6acc671e