€ 9,50/h brutto i na akord

Sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach szparagów od zaraz Berlin 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 11, 2021 01:54

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach szparagów i w rolnictwie. Zatrudnienie k. Berlina również bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest przez pracodawcę odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do zbioru szparagów

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto dla osób przy sortowaniu szparagów oraz wykonywaniu innych prac rolniczych lub stawka akordowa 0,70 € brutto/kg za zbiór

Umowa: 1,5 miesiąca

Wyjazdy: we wtorki lub piątki

Opis stanowiska pracy:

  • praca na polu przy zbiorach szparagów
  • zadania rolnicze
  • praca na hali przy sortowaniu zbioru

Oczekiwania:

  • brak problemów ze zdrowiem
  • dostępność od zaraz
  • wysoka motywacja
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dyspozycyjność na cały okres trwania umowy
  • doświadczenie w pracach rolniczych – mile widziane przy truskawkach lub szparagach
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie odpłatne w cenie 4,75 € od osoby/dobę
  • ciepły posiłek w trakcie zbioru za 4,75 € dziennie
  • na miejscu bezpłatny dostęp do Internetu i pościel
  • wynagrodzenie wypłacane co miesiąc na kontro
  • minimum 48 godzin pracy tygodniowo
  • niemiecką umowę
  • zorganizowanie wyjazdu w ramach pakietu assistance – przejazd do Niemiec, stałe wsparcie koordynatora oraz ubezpieczenie w cenie 560 PLN

Aplikacja:
Zgłaszać się można poprzez stronę:

www.bispolhr.com/pl/oferty/zbior-i-sortowanie-szparagow-stanowiska-dla-pan-i-panow_de14-21-1

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-od-zaraz-berlin-2021/

ID ogłoszenia: 14260c2609e93d45