€ od 13/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie zabawek w Poczdamie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 8, 2021 04:42

Od zaraz legalna praca w Niemczech na magazynie hurtowni z zabawkami. Z bezpłatnym zakwaterowaniem zatrudnienie w Poczdamie bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami

Lokalizacja: Poczdam, Niemcy

Termin: od zaraz 2021

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości od 13 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • kompletowanie produktów pod zamówienia
  • pakowanie i zabezpieczanie
  • rozładunek, kontrolowanie i rozkładanie dostaw
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym
  • obsługiwanie komputera, wózka paletowego, skanera
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • cykliczne przeprowadzanie inwentaryzacji

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • zręczność
  • dostępność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • świetne zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • prawo do płatnego urlopu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • opcja podjęcia stałej pracy dla najlepszych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM na poniższy adres:

  • arbeiteinstellen2021@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Hurtownia zabawek | Poczdam 2021”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami-bez-jezyka-poczdam/

ID ogłoszenia: 2225ff6d57098188