€ 11,84 brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na magazynie art zoologicznych Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 21, 2017 05:42

Aktualna oferta pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z akcesoriami i karmą dla zwierząt. Ogłoszenie z Frankfurtu nad Menem od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu z artykułami zoologicznymi

Miejscowość: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Pensja: 11,84 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: obowiązuje do 22 grudnia z możliwością przedłużenia

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dbanie o odpowiednie funkcjonowanie magazynu a szczególnie o płynny przepływ towarów
  • obowiązkiem będzie kompletowanie zamówień dla sklepów detalicznych na palety z użyciem skanera ręcznego oraz wózka EPT
  • praca odbywa się na nowoczesnym magazynie hurtowni karmy oraz sprzętów i akcesoriów zoologicznych

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dobra sprawność i wysoka zręczność
  • punktualność
  • pełne zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • możliwość pozostawania po godzinach jeżeli będzie taka konieczność – nie zdarza się to zbyt często

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu
  • zatrudnienie do 22 grudnia 2017 na podstawie umowy próbnej, jeżeli pracownik się sprawdzi otrzyma umowę na cały kolejny rok 2018
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • pracę od zaraz
  • bardzo dobre zaplecze socjalne
  • liczne szkolenia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Niemcy praca na magazynie zoologicznym, Frankfurt nad Menem

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 6345a13341247cd0