€ 2400-2800/mc brutto

Bez języka praca Niemcy dla par od zaraz na produkcji detergentów fabryka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 29, 2022 2:36 am

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par również bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii na produkcji detergentów – środków czystości. Pracodawca zapewnia odpłatne zamieszkanie niedaleko zakładu pracy.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: od 2400 do 2800 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 15

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na produkcji środków chemicznych do sprzątania, czyszczenia
  • do zadań należeć będzie obsługiwanie urządzeń oraz praca przy linii produkcyjnej, dbanie o wysoką jakość, kontrolowanie procesów produkcyjnych, pakowanie, etykietowanie, napełnianie pustych opakowań, zdejmowanie produktu gotowego itp.
  • prace na każdym etapie produkcji – rozdzielane przez przełożonego po przejściu szkolenia

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • solidność, sumienność
  • motywacja
  • chęć do nauki nowych rzeczy
  • pełna punktualność
  • zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w wynajmowanych pokojach/mieszkaniach za 350 euro miesięcznie od osoby
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie z ubezpieczeniem zdrowotnym
  • prawo do płatnego urlopu
  • komplet odzieży pracowniczej
  • sumienne szkolenie w języku polskim
  • system zmianowy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2022/12

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 4446384adc7b976d