€ 2100-2600/mc

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji detergentów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 15, 2018 05:02

Fabryka z Berlina oferuje zatrudnienie na produkcji chemii gospodarczej. Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 2100-2600 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia oraz stopnia znajomości języka niemieckiego

Rozpoczęcie pracy w Niemczech: od zaraz

Liczba wakatów: 8

Zakres zadań:

  • praca na produkcji w fabryce chemii gospodarczej ( w fabryce produkowane są: płyny do prania, tabletki do zmywania, płyny do mycia okien etc.)
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wspieranie wszelkich prac produkcyjnych po przejściu gruntownego szkolenia

Oczekiwania:

  • duża dokładność, solidność, sumienność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne na miejscu 150 euro w pokoju 2 osobowym lub 250 euro za pokój samodzielny
  • umowa na 6 miesięcy z opcją przedłużenia
  • legalną umowę niemiecką na czas określony z opcją przedłużenia
  • opieka koordynatora Polaka na miejscu
  • dofinansowanie do posiłków
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2018

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 8025af9fdfae3b68