€ 12,40 brutto/h

Glazurnik praca Niemcy na budowie w Hamburgu bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3-4 miesiące
  • Opublikowany: lipiec 16, 2014 00:47

Firma wykończeniowa z Hamburga zatrudni glazurnika-kafelkarza do pracy w Niemczech na budowie przy układaniu płytek bez języka niemieckiego. Zakwaterowanie bezpłatne załatwia pracodawca.

Stanowisko: glazurnik – pracownik budowlany
Miejsce pracy: Hamburg
Zarobki: 12,40 euro brutto + dieta 14 euro
Liczba stanowisk: 5

Zadania:
Praca na niemieckich budowach przy wykończeniach układanie kafelków na ścianach i podłogach.

Wymagania:
– doświadczenie minimum roczne w zawodzie glazurnika
– dokładność, fachowość
– dyspozycyjność na 3-4 miesiące

Oferujemy:
– dobre warunki finansowe
– bezpłatne mieszkanie w Niemczech
– wszelkie narzędzia do pracy
– pomoc przy tłumaczeniu dokumentów

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt drogą poczty elektronicznej:

neuearbeit@berlin.com

Z dopiskiem „glazurnik Hamburg″

Dziękujemy za otrzymane zgłoszenia, jednak z uwagi na dużą liczbę kandydatów nie będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie kandydatury.

ID ogłoszenia: 3953c5c9d82c4de

1 odpowiedź na “Glazurnik praca Niemcy na budowie w Hamburgu bez znajomości języka”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy.Wcześniej prowadziłem firmę budowlaną przez okres 10 lat.Różne doświadczenie w budownictwie( począwszy od stanu surowego do wykończeniowego) Proszę o szybki kontakt : 725 446 264