€ 2300-2700/mc brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka dla par na produkcji detergentów Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 7, 2021 3:07 am

Zapewniamy zatrudnienie w fabryce z Kolonii na produkcji detergentów. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie odpłatne zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: od 2300 do 2700 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie prac produkcyjnych przy linii produkcyjnej
  • praca z zachowaniem wszelkich norm reżimu sanitarnego
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie manualne wykładanie na taśmę pustych opakowań, pakowanie produktów, przeprowadzanie kontroli jakości, dbanie o ciągłość, obsługa urządzeń itp.
  • pracodawca zapewnia szkolenie pracownicze przygotowujące do wykonywania pracy właściwej

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • pełna samodzielność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę do podjęcia od zaraz
  • wdrożenie w obowiązki
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pomoc koordynatora Polaka przez cały okres zatrudnienia
  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • zakwaterowanie odpłatne zorganizowane na miejscu w cenie 350 euro miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2021

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 20361365b7f3719f